Obiecujemy Wam


Kliknij, aby zobaczyć je szczegółowo:

1) Absolutna 28-dniowa gwarancja Izibizi.
2) Szybkie przygotowanie paczki 
3) Wyłącznie oryginalne i wysokiej jakości produkty.
4) Większość produktów posiada certyfikat międzynarodowy Leaping Bunny.
5) Darmowe wskazówki i pomoc.
6) Łatwy zakup i płatność.
7) Brak grubego portfela.

Absolutna 28-dniowa gwarancja Izibizi.

Jesteśmy tak bardzo pewni jakości naszych wspaniałych produktów, że gwarantujemy:  jeśli nie jesteś całkowicie, w 100%  zadowolona z dowolnego produktu z naszego sklepu internetowego, możesz go zwrócić - a my zwrócimy Ci wszystkie koszty!

Pomyśl o tym, nie masz nic do stracenia, możesz tylko zyskać. Jeśli przypadkiem nie będziesz zadowolona z naszych produktów, otrzymasz całkowity zwrot kosztów. Takiej gwarancji nie dostaniesz nigdzie indziej, tylko u nas.

Jak dokonywany jest zwrot pieniędzy? Bardzo prosto: e-mailem na adres [email protected] poinformuj nas w ciągu 14 dni od zakupu, z czego nie byłeś do końca zadowolony. Jak najszybciej przekażemy Ci wszystkie informacje dotyczące zwrotu pieniędzy. Wtedy będziesz miała kolejne 14 dni na zwrot produktu. Czyli łącznie 28 dni! Kiedy otrzymamy Twój zwrot, dołożymy wszelkich starań, aby zwrócić Ci najpóźniej w ciągu 14 dni koszty zakupów.


Przygotujemy paczkę tak szybko, jak tylko jest to możliwe.

To prawda: nasz magazyn robi wszystko, co w jego mocy, aby Twoje zamówienie wyruszyło jak najszybciej w drogę!

Większość zamówień wysyłamy tak szybko, jak tylko jest to możliwe. W magazynie starają się, aby paczki były jak najszybciej w drodze, abyś mógła się szybko cieszyć swoimi nowymi produktami. Wyjeżdżają w drogę w ciągu 7 dni roboczych od złożenia zamówienia, w zależności od wybranej dostawy. Gdy zamówienie zostanie nadane, powiadomimy Cię e-mailem, abyś wiedziała, kiedy się go spodziewać. Jeśli masz dylemat, czy dotrze na czas, zawsze jesteśmy dostępni pod adresem [email protected] :)

Wyłącznie oryginalne i wysokiej jakości produkty.

Z nami nie musisz się niczego obawiać: otrzymujemy absolutnie wszystkie produkty bezpośrednio od marek lub wyłącznie oficjalnych i wiarygodnych przedstawicieli tej marki. Koniec kropka.

Mianowicie w Słowenii pojawia się coraz więcej bardzo podejrzanych sklepów internetowych, które nie otrzymują swoich produktów od oficjalnych przedstawicieli. Pozyskiwane są na rynku, gdzie nie ma realnej gwarancji oryginalności produktów. Pomyśl o tym: tylko dlaczego oryginalne marki miałyby im pozwalać, a nawet dostarczać im produkty, które sprzedają taniej niż w drogeriach? Z nami nie musisz się martwić, ponieważ oferujemy wyłącznie oryginalną jakość.Większość naszych produktów posiada międzynarodowy certyfikat Leaping Bunny.

Różowa, beżowa, czerwona lub czarna szminka nigdy nie powinna pozostawiać krwawych pocałunków. Z nami otrzymujesz kosmetyki, z których większość posiada certyfikat Leaping bunny.

Mamy świadomość, że istnieją duże korporacje kosmetyczne, które wciąż przeprowadzają testy na zwierzętach. Codziennie otrzymujemy wiele próśb o wprowadzenie marek, które tego nie robią. Najprawdopodobniej osiągnęlibyśmy sukces o wiele szybciej wypoczywając gdzieś na Hawajach. :) Ale nie, kierujemy się hasłem „niech szminka nie zostawia krwawych śladów pocałunków” i szukamy jakościowych i niedrogich marek z certyfikatem Leaping Bunny. Wsłuchaj się w głos torturowanych zwierząt i powiedz NIE krwawym produktom.


Darmowe wskazówki i pomoc.

Zaoszczędź pieniądze na drogich kursach makijażu i uniknij dziwnych spojrzeń kobiet, które już dawno opanowały sztukę makijażu. Pomagamy i doradzamy za darmo i naprawdę chcemy Ci pomóc w poznawaniu kosmetyków.

W PINK PANDA jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7. Minus jakaś godzinka, kiedy musimy się trochę zdrzemnąć. :) Nasz oficjalny dzień roboczy jest między 9 a 15. Jednak zawsze pracujemy nieco dłużej, a na wycieczki czy spotkania jeździmy z iPadem i telefonem. Wszystko po to, abyśmy jak najszybciej przyszli Ci z pomocą, więc szybko napisz do nas na adres [email protected] i powiedz nam, jak możemy Ci pomóc :)Łatwy zakup i płatność.

Po złożeniu zamówienia możesz być spokojna i zadowolona, ponieważ kosmetyki otrzymasz w bardzo szybkim czasie.

Możesz zapłacić kartą Visa / Mastercard lub PayPal. Proces zakupu jest tak prosty, więc bez obaw!  Jeśli coś pójdzie nie tak, możesz napisać do nas na [email protected]


Brak grubego portfela.
Portfel może schudnąć bez treningu, ale w żadnym przypadku podczas zakupów kosmetyków. W Ličila.si zawsze staramy się oferować przystępne ceny produktów o doskonałej jakości.

Nawet jeśli w Twoim portfelu panuje letnia susza lub hibernacja, nie będziesz potrzebować kuracji odchudzającej, aby kupić wysokiej jakości kosmetyki. Z nami otrzymujesz ponadprzeciętną jakość produktów za świetną cenę.

Ceny naszych produktów są tak niskie, że czasem wydaje Ci się, że są nierealne. Albo że popełniliśmy błąd podczas zapisu. :) Bez obaw, absolutnie oferujemy Państwu produkty najwyższej jakości w przystępnych cenach.

06. 07. 2021